29-04-2024 29-04-2024

SUKCES SEBASTIANA

09.04.2024 Kategoria: Rok szolny 2023/2024

19 marca w Szkole Podstawowej w Jaworniku odbył się II etap Gminnego Konkursu Historycznego. Wzięło w nim udział 10 uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w I etapie przeprowadzonym w lutym w każdej ze szkół gminy Niebylec.

Drugi etap miał przebieg ustny. Uczniowie mierzyli się z pytaniami o różnorodnym charakterze – od pytań jednokrotnego wyboru po pytania dotyczące pracy ze źródłami muzycznymi, ikonograficznymi oraz tekstami źródłowymi.

Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody, które ufundowała gmina Niebylec. Wszyscy wykazali się imponującym poziomem wiedzy.

Ogromnie gratulujemy naszemu uczniowi z klasy VIII - Sebastianowi Biel, który po wejściu do ścisłego finału uzyskał IV miejsce w tym konkursie! Jesteśmy pod wrażeniem Jego wiedzy oraz umiejętności panowania nad stresem, który podczas publicznych wystąpień jest sporym utrudnieniem dla każdego ucznia.

Galeria zdjęć

• dostosowania zawartości stron internetowych witryny do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;
  • zapamiętania ustawień Użytkownika dotyczących wyglądu i funkcjonalności stron witryny (np. język, kraj),